Aktualności Klubu Seniora przy SITG KWK „Jankowice” im. Leona Adamczyka

Co nowego w Klubie Seniora we wrześniu 2022

1. Powstał projekt, aby utworzyć i wydrukować dla każdego uczestnika zebrania „INFORMATOR”, co będzie omawiane na najbliższym zebraniu dnia 06.09.2022 roku, oraz na co miesięcznych zebraniach, na których będą przedstawiane propozycje spotkań, imprez i wycieczek.

2. 15.09.2022 – Zaproszenie na „Pożegnanie Lata” członków Klubu wraz z małżonkami na „Strzelnicy”. Będzie to spotkanie w pomieszczeniach z poczęstunkiem i tańcami. Poczęstunek  w formie wieczornicy w budynku za opłatą ……..(można przynieść coś wyskokowego.)  Do tańca grał będzie D.J. Andrzej. Nie będziemy narzekać, jeśli pogoda nie dopisze !!
 Zapraszamy zabawa będzie na „STO DWA”.

3. 21.09.2022 – Wycieczka jednodniowa do Pszczyny – zwiedzanie  Pałacu Książąt pszczyńskich, a potem przejazd do winnicy „Patria” w Imielinie. Jest to nowość. Nie było jeszcze takiej wycieczki.
Możemy zobaczyć jak zakłada się winnicę przez rodzinę śląską i wysłuchać opowieści o tym miejscu. połączone z degustacją win i ich zakup w klimatycznych piwnicach. Po drodze można wstąpić do zabytkowego kościoła p.w. Matki Bożej Szkaplerznej. Koszt wycieczki to 150,00zł. (transport, bilet wstępu do wnętrz pałacowych, zwiedzanie i degustacja w winnicy, po drodze obiad). Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce.

4. Ogłoszenie wyborów uzupełniających, za zmarłego kol. Andrzeja Hyła, na stanowisko członka Zarządu Klubu Seniora, które odbędą się na zebraniu dnia 03.10.2022. Prosimy o dużą frekwencję i udział w wyborach.

5. Omówienie spotkania KISZENIE KAPUSTY, które odbędzie się 27.10.2022. Zapisy na uczestnictwo – lista. Będzie poczęstunek przygotowany przez p. Irenę Adamczyk,  czyli tradycyjnie: kawa, babki, świeży chleb ze szpyrkom i ogórkiem.

Sekretarz Klubu Seniora SITG przy KWK „Jankowice” im. Leona Adamczyka – Irena Adamczyk 

 

Zobacz również:

Działalność kulturalno-rozrywkowa mgr inż. Leona Adamczyka w okresie pracy zawodowej

Działalność kulturalno-rozrywkowa mgr inż. Leona Adamczyka na emeryturze

Klub Seniora przy SITG KWK „Jankowice”

Kronika działalności kulturalno - rozrywkowej Klubu Seniora przy SITG KWK „Jankowice” w latach 2000 - 2016

Kronika działalności kulturalno - rozrywkowej Klubu Seniora przy SITG KWK „Jankowice” w latach 2017 - 2019

Podsumowanie działalności Klubu Seniora w latach 2000 - 2017

Prasa o Klubie Seniora

POWRÓT DO GÓRY